Noc Świętojańska i Dni Reska - 24.06.2017 pod patronatem Starosty Łobeskiego Pawła Marka::Koncerty zespołów: STEREO ; ELLIXIR ; EX-VIBE::POKAZ LASEROWY::ZABAWY DLA DZIECI Z GRUPĄ T z Torunia::ZABAWA TANECZNA Z DJ BALU

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy

12 lipca 2013 08:30 | Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy

Tydzień Bibliotek - wyniki dyktanda

„Nasze dyktando nie będzie najeżone rzadko używanymi w języku polskim wyrazami…”oto fragment dyktanda, z którym zmagała się młodzież z reskiego Zespołu Szkół podczas obchodów X Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Spośród 43 uczniów sprawdzających swoją znajomość ortografii interpunkcji, wyłoniono trzy zwyciężczynie: Aleksandrę Bieńkowską, Martę Serdyńską i Sandrę Mańkowską. Okazją do wręczenia dyplomów i symbolicznych piór, było zbliżające się zakończenie roku szkolnego. Serdecznie gratulujemy laureatkom.

Nad realizacją dyktanda czuwały panie Halina Pietrzak i Elżbieta Romańczuk, a tekst dyktowała, sprawdziła i oceniła pani Joanna Jakuszyk,