Aktualności

29 lipca 2019 15:27 | Aktualności

Kolorowe Wakacje 2019 :)

26.07.2019 po wspólnie spędzonych 4 tygodniach zakończyły się ,,Kolorowe Wakacje” - czyli cykl zajęć dla dzieci i młodzieży przygotowanych przez Centrum Kultury w Resku. Było naprawdę kolorowo, było głośno, różnorodnie i bardzo wesoło. Codziennie z naszej wakacyjnej oferty korzystało około 50 dzieci i młodzieży podzielonych na dwie grupy wiekowe. Panie Sylwia Grabowska, Mariola Robak i Ewelina Gąsiorek dwoiły się i troiły, aby codziennie zaskakiwać uczestników zajęć nowymi pomysłami. Farby plakatowe, witrażowe, akwarele, masa solna,glina, plastelina, wycinanki, papieroplastyka to tylko kilka z licznych technik wykorzystywanych na warsztatach plastycznych. Zabawy rekreacyjno-sportowe na Orliku, gry planszowe i łamigłówki to również scenariusz codziennych zajęć. Dużym urozmaiceniem wakacyjnych spotkań był wyjazd do kina w Gryficach na premierę filmu przygodowego pt. ,,Król Lew”. Pod koniec ostatniego tygodnia ogromną radość sprawił dzieciom wyjazd do Rodzinnego parku rozrywki POMERANIA FUN PARK w Dygowie koło Kołobrzegu. Przez cały dzień uczestnicy wycieczki bez limitu czasu korzystali z wybranych przez siebie urządzeń, torów przeszkód, samochodzików, zjeżdżalni, licznych karuzel oraz wielu innych atrakcji.

Wszystkim uczestnikom naszych zajęć pracownicy Centrum Kultury dziękują za wspólnie spędzony wakacyjny czas, mając jednocześnie nadzieję, że będzie on dla nich miłym wspomnieniem. A Tych, którzy czas wolny lubią spędzać w ciszy, nad interesującą lekturą - codziennie zaprasza Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy ze sporym zasobem nowości wydawniczych, czasopism, internetem i grami komputerowymi.

Kolorowe Wakacje z Centrum Kultury to już od wielu lat sprawdzony sposób na spędzanie w sposób pożyteczny i kreatywny czasu wolnego. To znakomita okazja do zawierania nowych znajomości i przyjaźni oraz do zapoznania się z ofertą zajęć, które Centrum prowadzi w roku szkolnym, a na które zaprasza już od października.

                                                                                                   (jf)

Przeczytano: 499 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: