28 czerwca 2019 13:59 | Aktualności

Wyniki konkursu na opracowanie projektu na logo Miasta i Gminy w Resku !!!

Uwaga !!!
Konkurs na opracowanie projektu graficznego na logo Miasta i Gminy Resko rozstrzygnięty !!!
Spośród 21 prac, które wpłynęły do Centrum Kultury, komisja konkursowa w składzie: Burmistrz Reska Arkadiusz Czerwiński, Dyrektor Centrum Kultury w Resku Jolanta Furman, Inspektor d/s oświaty i zdrowia Mariola Słodkowska oraz Z-ca dyrektora Centrum Kultury Alicja Tichanów, wyłoniła zwycięzcę projektu i nagrodę w wysokości 2000,00 zł otrzyma Pan MICHAŁ SIEŁACZ !!!
Dodatkowo, decyzją Pana Burmistrza, wyróżniono trzy projekty, które wykonali Panowie: Piotr Bartnicki, Michał Korupka, Paweł Korupka. Wyróżnione osoby zostaną nagrodzone kwotą 500 zł.
Ze zwycięzcą i wyróżnionymi Dyrektor Centrum Kultury skontaktuje się telefonicznie.