Noc Świętojańska i Dni Reska - 24.06.2017 pod patronatem Starosty Łobeskiego Pawła Marka::Koncerty zespołów: STEREO ; ELLIXIR ; EX-VIBE::POKAZ LASEROWY::ZABAWY DLA DZIECI Z GRUPĄ T z Torunia::ZABAWA TANECZNA Z DJ BALU

13 marca 2017 14:42 | Aktualności

KABARET "CZWARTA FALA" - relacja !

W okazji Dnia Kobiet Centrum Kultury w Resku wraz z Klubem Kobiet Aktywnych Ka-60 w Resku zorganizowało 6 marca dla pań i towarzyszących im panów XIV Kawiarenkę Artystyczną.Tym razem na scenie Centrum zagościł kabaret z Kielc „Czwarta Fala”. Występ zatytułowany „Made in Poland” odsłaniał w sympatyczny sposób przywary               i mentalność Polaków, ukazując poprzez satyrę naszą zaradność i pomysłowość w różnych sytuacjach życiowych. Przez ponad godzinę dwaj sympatyczni, młodzi, pełni energii     i niezmiernie zabawni panowie niemal do łez rozbawiali licznie zgromadzoną przy kawie, herbacie i słodkim poczęstunku publiczność. Artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.W okazji Dnia Kobiet Centrum Kultury w Resku wraz z Klubem Kobiet Aktywnych Ka-60 w Resku zorganizowało 6 marca dla pań i towarzyszących im panów XIV Kawiarenkę Artystyczną.Tym razem na scenie Centrum zagościł kabaret z Kielc „Czwarta Fala”. Występ zatytułowany „Made in Poland” odsłaniał w sympatyczny sposób przywary i mentalność Polaków, ukazując poprzez satyrę naszą zaradność i pomysłowość w różnych sytuacjach życiowych. Przez ponad godzinę dwaj sympatyczni, młodzi, pełni energii i niezmiernie zabawni panowie niemal do łez rozbawiali licznie zgromadzoną przy kawie, herbacie i słodkim poczęstunku publiczność. Artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.