ZAPRASZAMY 1 MAJA 2017 DO RESKA NA IV BIEG O STRZAŁĘ WIDANTA::SPONSOR GŁOWNY BIEGU: activonSPORT ::SPONSORZY: *Studio Dao Renata Ostrowska * Magnum Aneta i Oktawiusz Jeż *E-paka Resko * Nadleśnictwo Resko * Wodociągi i Kanalizacje Resko *Usługi Sprzątania.Lilia Piskło

13 marca 2017 14:42 | Aktualności

KABARET "CZWARTA FALA" - relacja !

W okazji Dnia Kobiet Centrum Kultury w Resku wraz z Klubem Kobiet Aktywnych Ka-60 w Resku zorganizowało 6 marca dla pań i towarzyszących im panów XIV Kawiarenkę Artystyczną.Tym razem na scenie Centrum zagościł kabaret z Kielc „Czwarta Fala”. Występ zatytułowany „Made in Poland” odsłaniał w sympatyczny sposób przywary               i mentalność Polaków, ukazując poprzez satyrę naszą zaradność i pomysłowość w różnych sytuacjach życiowych. Przez ponad godzinę dwaj sympatyczni, młodzi, pełni energii     i niezmiernie zabawni panowie niemal do łez rozbawiali licznie zgromadzoną przy kawie, herbacie i słodkim poczęstunku publiczność. Artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.W okazji Dnia Kobiet Centrum Kultury w Resku wraz z Klubem Kobiet Aktywnych Ka-60 w Resku zorganizowało 6 marca dla pań i towarzyszących im panów XIV Kawiarenkę Artystyczną.Tym razem na scenie Centrum zagościł kabaret z Kielc „Czwarta Fala”. Występ zatytułowany „Made in Poland” odsłaniał w sympatyczny sposób przywary i mentalność Polaków, ukazując poprzez satyrę naszą zaradność i pomysłowość w różnych sytuacjach życiowych. Przez ponad godzinę dwaj sympatyczni, młodzi, pełni energii i niezmiernie zabawni panowie niemal do łez rozbawiali licznie zgromadzoną przy kawie, herbacie i słodkim poczęstunku publiczność. Artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.